Obchodní zástupce – PR a reklama

MEDIAPHARMA, a.s. – provozovatel TV vysílání v 900 čekárnách praktických a dětských lékařů na celém území ČR. Hledáme k doplnění obchodního týmu obchodního zástupce - ideálně s bydlištěm v Praze a okolí. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, svým klientům nabízíme účinné oslovení více jak 1 milionu diváků měsíčně.

Náplň práce:
Prodej vysílacího času především přímým klientům (pro vysílání reklamy či PR vysílání), ale i prodej vysílacího času ve spolupráci s mediálními agenturami. Klienta vyhledáte, oslovíte telefonicky, sjednáte si osobní schůzku s cílem získání objednávky na koupi vysílacího času. Budujete vlastní portfolio klientů. Pokud klient nemá vysílací materiál, tak mu nabídnete výrobu ve vlastním studiu.

Požadujeme:
VŠ/ SŠ vzdělání, aktivní praxi v prodeji reklamy, požadujeme komunikační a obchodní zdatnost, uživatelské schopnosti PC, řidičský průkaz sk. B, pracovitost a serióznost.

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr, formou home office, k dispozici budete mít databáze ve formě CRM. Mzdové podmínky – základní hrubá mzda + motivační bonusový systém. Služební auto, mobil, notebook.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 17. 1. 2013, 13:09

Obor
Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
Obchodx 2576