Obchodní zástupce pro Moravskoslezský kraj

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je výhradní dovozce italské drogerie MADEL od roku 1993 – blíže www.drogerie.cz a www.madel.cz.

Náplň práce:
Prodej stávajícím zákazníkům ze svěřeného portfolia a péče o ně. Aktivní získávání nových zákazníků ve svěřené oblasti. Provádění podpory prodeje v terénu. Propagace jednotlivých brandů. Propagace e-shopu www.drogerie.cz. Pravidelný reporting.

Požadujeme:
Ukončené min. SŠ vzdělání. Praxe alespoň 5 let v oblasti prodeje rychloobrátkového zboží (drogerie výhodou). Výborné prezentační dovednosti. Komunikativnost, samostatnost a organizační schopnosti. Motivace a prodejní duch. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič. Uživatelská znalost práce na PC.

Nabízíme:
Zajímavou práci na HPP. Zázemí stabilní společnosti. Motivující ohodnocení (fixní a variabilní složka odměny). Nástupní mzda: 19 000 – 23 000Kč. Služební automobil. Služební mobilní telefon a tablet. Sleva na firemní výrobky. Flexibilní pracovní doba.

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 13. 3. 2012, 14:52

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
19 000 – 23 000Kč
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
Obchodx 2576