Obchodní zástupce pro oblast Čech a Prahy – znalost AJ/NJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnosti CZECH PRINT CENTER a.s. – novinová tiskárna se stroji KBA a Wifag, archová tiskárna – KBA Rapida, MAN Roland, Heidelberg.

Náplň práce:
Akvizice nových zákazníků pro novinovou i akcidenční výrobu, tvorba cenových kalkulací a kompletních nabídek, péče o některé stávající obchodní partnery tiskáren, průzkum trhu, časté návštěvy v regionech, spolupráce s oběma provozy tiskáren.

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe v polygrafickém oboru, AJ nebo NJ na dobré komunikační úrovni, zkušenosti z obchodní činnosti nejlépe v polygrafii nebo vydavatelství, komunikativnost, samostatnost, dobré vystupování, znalost MS Office, vysoké pracovní nasazení, diskrétnost a loajalita, zájem o další vzdělávání, řidičský průkaz B.

Strukturovaný životopis prosím zasílejte v elektronické podobě.

Nabízíme:
Zajímavou práci ve firmě s dlouhodobou perspektivou, příjemné pracovní prostředí, motivační finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity (podrobné informace sdělí personální oddělení).

Místo práce: Praha-Malešice

Termín nástupu: Dle dohody, nejlépe od 1.9.2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 8. 8. 2014, 11:55

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387