Obchodní zástupce pro prodej dopravníkových pásů – i absolvent

Sava Trade spol. s r. o. je dceřinou společností slovinské gumárenské firmy Savatech Kranj. Poskytujeme spektrum služeb a prodej výrobků mateřské společnosti Savatech a chemického koncernu Helios.

Náplň práce:
Technické a obchodní zajištění stávající sítě zákazníků, vyhledávání nových zákazníků, komunikace s výrobním závodem ve Slovinsku, komunikace s oddělením logistiky Sava Trade, realizace prodeje.

Požadujeme:
VŠ popř. SŠ technického, gumárenského nebo strojního zaměření – vhodné i pro absolventy technických škol
Praxe v oboru dopravních cest a obchodu výhodou
Aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)
Komunikativní znalost AJ/NJ podmínkou
Organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti, smysl pro týmovou práci
Vysoké pracovní nasazení, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly, časovou flexibilitu a ochotu pohybovat se v rámci svěřených regionů
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
Zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti
Působení v celé ČR i v zahraničí
Důkladné zaškolení
Odpovídající finanční ohodnocení a profesní růst
Práce na HPP (Smlouva na 1 rok na dobu určitou a po roce na dobu neurčitou)
Mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, školení v mateřské společnosti ve Slovinsku, po jednom roce zapracování služební automobil

Místo práce: ČR

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dana.vyskocilova@savatrade.cz

Vytvořeno: 17. 4. 2014, 16:12

Obor
Obchod a cestovní ruch, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj