Obchodní zástupce pro prodej zemědělských strojů a náhradních dílů

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost P & L, spol. s r.o.
Dvacettři let zkušeností s prodejem zemědělské techniky řadí firmu P & L, spol. s r.o. na přední místo na trhu se zemědělskými stroji v České republice. Od počátku existence firmy je hlavní činností prodej a servis zemědělské techniky a prodej náhradních dílů. Sortiment strojů je zaměřen především na rostlinnou výrobu, zejména půdoochranné technologie, traktory a sklizňové stroje a zemědělskou dopravu.
Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.pal.cz

Náplň práce:
- prodej zemědělské techniky ve svěřeném regionu (Ústecký kraj – v místě bydliště, Středočeský kraj – v místě bydliště, Plzeňský kraj – v místě bydliště a Zlínský kraj – Kroměříž)
- péče o klienty a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, prezentace produktů
- monitoring konkurence, sledování vývoje trhu
- analýzy prodeje
- spolupráce s obchodními partnery – poradenství, zpracovávání nabídek strojů do konkrétních podmínek,
- aktivní zabezpečení regionálních propagačních akcí

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ technického směru, obor agro nebo mechanizace výhodou, praxe v zemědělství vítána
- aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce
- výborné prezentační, komunikační a organizační dovednosti
- dobrá znalost práce na PC
- vysoké pracovní nasazení a ztotožnění se s firemními zájmy
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- základní znalost cizího jazyka výhodou (AJ, NJ)

Nabízíme:
Zajímavou práci na HPP nebo ŽL s možností odborného růstu, školení v zahraničí, zaměstnanecké benefity, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům Vaší práce, nástup možný ihned.

Místo práce: Ústecký, Středočeský, Plzeňský kraj – v místě bydliště uchazeče, Zlínský kraj – Kroměříž

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 12. 9. 2014, 13:42

Obor
Zemědělství a lesnictví, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
hppx 268
žlx 118