Obchodní zástupce - reality

Dynamicky se rozvíjející realitní společnost 100 Reality CZ s.r.o. s úspěšným zaměřením na klienta příjme do svého obchodního týmu novou posilu. Naši obchodníci jsou přímo vyhledávaní u klientů díky našemu osobnímu přístupu a důrazu na slušné chování.

Náplň práce:
Kompletní servis pro klienty, kteří mají zájem o koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, pozemků či komerčních nemovitostí. Prezentace, prohlídky a stanovování cen nemovitostí, organizace obchodních případů, právní i finanční konzultace s klientelou týkající se obchodovaných nemovitostí.

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání, komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním, časovou flexibilitu – schopnost naplánovat si vlastní práci, chuť pracovat a chtít být lepší.

Nabízíme:
Po dobu zaškolení garantovaný fixní plat - po zaškolení neomezená výše možného výdělku, trvalý přísun obchodních případů, výraznou podporu týmu a celého managementu, průběžné obchodní a odborné vzdělávání směřující k úspěšnému obchodování, kariérní růst – možnost vedení vlastního obchodního týmu, příjemné pracovní prostředí se stabilním místem, počítačem a služebním mobilem, občerstvení na pracovišti, firemní akce (večeře, bowling, paintball a jiné). Spolupráce na ŽL.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 3. 9. 2012, 13:03

Obor
Reality, Obchod a cestovní ruch, Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák