OBCHODNÍK / Account manager

Reklama Kubíček spol. s r.o. je výrobce nafukovací textilní reklamy, heliových poutačů a textilního zastřešení.

Náplň práce:
- Prodej produktů společnosti v České republice a do zahraničí
- Péče o svěřený zákaznický segment
- Akvizice nových klientů
- Udržování obchodních vztahů s klienty
- Odpovědnost za získání obchodního případu, průběh realizovaných zakázek až po kompletní předání zákazníkovi
- Administrativní činnosti spojena s obchodním procesem
- Sledování a report novinek v oblasti marketingu a reklamy, přehled o konkurenci

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Komunikativní znalost angličtiny a němčiny; další jazyk výhodou
- Obchodní uvažování a schopnost navazovat obchodní vztahy
- Spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
- Předchozí zkušenosti v obchodní činnosti výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Výborné organizační a prezentační schopnosti
- Samostatná, cílevědomá a komunikativní osobnost
- Silná orientace na výsledek

Nabízíme:
- Stabilní pracovní uplatnění
- Možnost osobní realizace
- Zázemí úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí
- Zaměstnanecké výhody

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1.7.2013

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 10. 6. 2013, 15:47

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
managerx 211