Obchodník – měření energií

Softlink poskytuje svým zákazníkům komplexní služby, které zahrnují dodávku RF modulů WACO ve volném frekvenčním pásmu 868 MHz pro sběr dat z měřidel, čidel a jiných aktivních prvků, slouží i pro radiový přenos dat mezi aktivními prvky v oblasti dálkového řízení, umožňuje bezdrátové prodloužení sběrnic RS485 a M-BUS. Softlink poskytuje softwarové aplikace, které umožňují sledovat vývoj spotřeby, evidovat naměřená data, měsíčně fakturovat a regulovat vytápění objektů.

Náplň práce:
a) Vyhledávání zákazníků pro svěřené produkty
• Vytváří si databázi potenciálních zákazníků pro svěřené produkty
• Připravuje způsoby a metody prodeje produktu podle zákaznických segmentů
b) Prodej produktů
• Na každý týden připravuje obchodní schůzky s jednotlivými zákazníky
• Samostatně zpracovává nabídky na svěřené produkty
o Cenové kalkulace si nechává schvalovat obchodním ředitelem nebo ředitelem společnosti
• O každém obchodním jednání- schůzce vede záznam v databázi zákazníků (včetně telefonických kontaktů)
- Každý týden připraví stručný report o průběhu jednání a kontaktech v minulém týdnu
• Poskytuje vývojovému týmu informace o požadavcích zákazníků s dopadem na design produktu

Požadujeme:
Vzdělání:
VŠ energetika/elektro nebo minimálně střední odborné - energetika , elektro . Všeobecné za předpokladu, že má praxi u technologických firem nebo u firem poskytující facility služby, případně IT služby
Praxe:
Obchodní oddělení na pozici obchodník nebo zákaznická podpora ve střední nebo velké firmě v oblasti měření a regulace, energetice elektro nebo plyn, facility management případně IT. Měl by převládat prodej řešení nikoliv čistě zboží.
Požadované schopnosti a vlastnosti:
- Vstřícná komunikace a týmová spolupráce
- Snaha a schopnost se učit nové věci
- Pozitivní přístup a kladný vztah k zákazníkům
- Schopnost vést samostatně obchodní jednání
- Uživatelská schopnost ovládat PC a samostatně vytvořit nabídku s využitím nástrojů Office
- Osvojit si základní technologické vlastnosti produktů
- Základní přehled v oblasti energetického managementu

Nabízíme:
• Po zapracování služební vozidlo
• Služební SIM-Mobilní telefon
• Pro pozici je vytvořeno pracovní místo se základním vybavením v sídle firmy
• Pro pozici je přidělen počítač ve variantě notebook
• Odměňování podle výkonů odpovídající danému oboru působení firmy
• Plný úvazek, případně spolupráce na ŽL

Místo práce: Kralupy nad Vltavou

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 12. 3. 2014, 09:51

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Mělník