Obchodník pro privátní klientelu

Generali Pojišťovna a.s. je součástí finanční skupiny Generali Group, která patří mezi 100 největších společností na světě. Byla založena v roce 1831 v Terstu, jako jedna z nejstarších pojišťoven vůbec. Generali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem a jedinou pojišťovnou v ČR s certifikací ISO 9001:2008.

Náplň práce:
* Péče o stávající klientelu a poskytování poradenského servisu
* Akvizice vlastní klientely
* Analýza potřeb klientů
* Zajištění komplexního a stálého servisu klientům

Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání
* Komunikativnost, samostatnost, flexibilitu
* Proaktivní přístup a schopnost sebemotivace
* Reprezentativní a příjemné vystupování
* Orientaci na zákazníka
* Odpovědnost a spolehlivost
* Trestní bezúhonnost

Nabízíme
* Přidělení skupiny stávajících klientů do péče
* Nadstandardní příjmy
* Propracovaný systém odborného a obchodního vzdělávání
* Kvalitní zázemí prestižní společnosti
* Benefity
* Možnost otevření vlastní agenturní kanceláře
* Práci na ŽL

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1.9.2013

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 24. 7. 2013, 11:30

Obor
Obchod a cestovní ruch, Finance
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák