Obchodník s AJ

Jsme českou firmou střední velikosti s více než desetiletou tradicí. Vyrábíme speciální šité výrobky pro ozbrojené složky, sport a volný čas.

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky a dodavateli, vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení, zpracování a evidenci obchodních případů, zpracování poptávkových, zakázkových a objednávkových podkladů pro výrobu, zajišťování účasti a prezentace společnosti na výstavách a veletrzích.

Požadujeme:
SŠ/VŠ. Anglický jazyk na obchodní komunikační úrovni, další cizí jazyk výhodou. Uživatelské dovednosti MS Office, vyhledávání informací na internetu, e-mailová pošta. ŘP sk. B. Výborné komunikační schopnosti a asertivní chování, obchodní dovednosti, schopnost samostatně řešit problémy, automotivace a pracovní nasazení, praxe v obchodní oblasti výhodou.

Nabízíme:
Pěkné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, zajímavou práci s vysokou mírou samostatnosti.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 1. 2012, 15:52

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Liberec

Další inzeráty s nálepkami:
AJx 153