Obráběč kovů - horizontkář CNC

Náplň práce:
Výroba dílců dle technologické dokumentace. Práce na stroji typu Heidenhain iTNC 530.

Požadujeme:
*Vyučení v oboru obráběč kovů,
*praxe min. 2 roky v oboru,
*znalost čtení technických výkresů,
*ochota pracovat na směny (ranní a odpolední směny),
*ochota pracovat při velkém počtu zakázek i v sobotu a v neděli, vč. státních svátků,
*dobrou pracovní morálku.

Nabízíme:
*Práci ve stabilní společnosti,
*dobré platové ohodnocení,
*příspěvek na stravování,
*dovolená navíc,
*možnost zvyšování své odbornosti.

Přečtěte si prosím pozorně následující text, abychom mohli dále pracovat s Vašimi zaslanými údaji.

Zasláním Vašeho životopisu a motivačního dopisu souhlasíte, aby společnost Promotion & Sale s.r.o., sídlem Dr. Martínka 1295, 700 30 Ostrava - Hrabůvka, (dále jen společnost), zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzujete tím, že jste obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Plné znění a další informace o ochraně citlivých údajů naleznete na webových stránkách www.uoou.cz.
Vytvořeno: 3. 1. 2013, 11:44

Promotion & Sale s. r. o.

Dr. Martínka 1295
70030 Ostrava
725 366 136
www.promotion-sale.eu
Obor
Průmysl
Plat
20 000 Kč
Lokalita
Karviná
Kontaktní osoba
Anděla Nohelová, DiS.

Telefon
725 366 136