Operátor call centra - Specialista prodeje po telefonu (DPP a HPP)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma AuditProfi s.r.o. - komerční call centrum specializující se na prodej telekomunikačních služeb.

Náplň práce:
Pokud rádi komunikujete s lidmi a nehledáte nudnou práci, pak právě VY jste náš budoucí kolega/ kolegyně!! Mladý, dynamický a rychle se rozvíjející kolektiv hledá nové kolegy na pozici „Prodejce telekomunikačních služeb“ pro dominantního operátora.

Požadujeme:
SŠ vzdělání, komunikativnost bez vad řeči, akčnost, cílevědomost, dobrou náladu, uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost, zkušenosti na CC (aktivní telemarketing) výhodou.

Nabízíme:
Bezplatné zaškolení, pracovní pozici "Prodejce telekomunikačních služeb", pravidelnou pracovní dobu (po-pa 8:30 – 17:00), základní mzda + osobní ohodnocení + provize, pracoviště v centru Pardubic, pro nejlepší také možnost kariérního růstu, pozice vhodná i jako brigáda pro studenty.

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 22. 6. 2011, 15:28

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch, Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Pardubický kraj