Operátor výroby –pouze denní směny, jistota práce, růst mzdy

Jsme česká rodinná společnost LIKOV, která sídlí v Kuřimi. Zabýváme se výrobou a prodejem stavebních profilů a stavebního příslušenství. Do našeho stabilního a přátelského týmu hledáme šikovného člověka na obsluhu výrobní linky. Zaučení na pozici zkušeným pracovníkem je samozřejmostí.

Jste manuálně zručný typ?

Hledáte jistotu a dlouhodobé zaměstnání se spravedlivým odměňováním a možností růstu odbornosti?

Záleží vám na výsledku Vaší práce a máte poctivý přístup?

Pracovní náplň:

-základní nastavení a seřízení výrobní linky;
-obsluha výrobní linky;
-manipulace s materiálem a výrobky.

Požadujeme:

-manuální zručnost;
-zodpovědný přístup k práci;
-spolehlivost v docházce;
-velkou výhodou zkušenost s nastavením a seřízením výrobních linek/strojů.

Nabízíme:

-nástupní mzdu od 29 000 Kč (dle počtu směn v měsíci, 14-17 směn);
-možnost naučit se na dalších typech výrobních linek a zvýšit si tak odbornost o dalších až 8500 Kč;
-pololetní a roční prémie;
-týden dovolené navíc;
-firemní jídelna, výběr z 5 jídel denně s příspěvkem na oběd, občerstvení na pracovišti;
-jasně stanovené směny s pevnou pracovní dobou;
-zvýhodněný mobilní tarif pro vás a vaši rodinu.

Směny jsou pouze denní, 12 hodinové s pracovní dobou od 6:00-18:00 hod. Střídá se krátký a dlouhý pracovní týden. V krátkém týdnu jsou pracovní dny pouze ST a ČT (2 dny práce, 5 dní volna), v dlouhém týdnu jsou pak pracovní dny PO, UT, PA, SO, NE (5 dní práce, 2 dny volna).

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Kuřim

Zvažujete změnu zaměstnání nebo již hledáte práci a zaujala Vás tato pozice? Rádi byste se dozvěděli víc? Ráda zodpovím Vaše dotazy a v případě Vašeho zájmu si sjednáme schůzku, kde pozici rozebereme podrobně a vezmeme Vás do výroby, abyste si udělali jasnou představu o nabízené práci. Pošlete Váš životopis.
Vytvořeno:

LIKOV s.r.o.

Blanenská 1859
66434 Kuřim
+420730818101
www.likov.com
Obor
Výroba a provoz
Plat
od 29 000 Kč
Lokalita
Jihomoravský kraj
Kontaktní osoba
Petra Rampulová