PHP/HTML Developer

CN Resources International (CZ) s.r.o., outsourcingový vývoj softwaru je naší klíčovou činností. Poskytujeme kompletní dodávky služeb v rámci celého vývojového cyklu – od definice požadavků a softwarové architektury, přes jeho implementaci a testování až po podporu a údržbu. Naše vývojová centra jsou v Praze (CZ), Bratislavě (SK), Zlíně (CZ) a v Povážské Bystrici (SK). Kromě toho jsme schopni poskytnout experty či celé týmy na bázi outsourcingu. Používáme široké spektrum prostředků a metodik, abychom zaručili vynikající kvalitu, efektivní projektové plánování a úspěšný vývoj softwaru. Více na www.cngroup.dk.

Náplň práce:
Zákazníkem je švýcarská firma v oblasti emailového marketingu. Hlavní náplní práce je implementace nového systému a údržba stávajícího. Vývoj v PHP nebo HTML, občas použití Coldfusion. Občasné vycestování v řádu týdnů k zákazníkovi do Švýcarska na workshopy apod.

Požadujeme:
- SŠ s maturitou
- zkušenost s programováním v PHP nebo HTML
- znalost JavaScriptu velkou výhodou
- znalost MySQL
- dobrá znalost AJ – denní komunikace se zákazníkem
- schopnost vycestovat k zákazníkovi
- komunikativnost a příjemné vystupování

Nabízíme:
- možnost získat zajímavé pracovní zkušenosti na zahraničních projektech
- práci v mladém kolektivu a s nejnovějšími technologiemi
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
- neformální firemní kulturu
- firemní benefity

Místo práce: Praha, Zlín

Termín nástupu: ASAP, dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: masatova@cngroup.dk
Vytvořeno: 22. 3. 2013, 13:50

Obor
Informační technologie, Internetové služby
Plat
Dohodou
Lokalita
Zlín