PHP programátor

Softwarová společnost e-invent s.r.o. poskytující profesionální služby v oblasti internetových řešení a ICT hledá do svého týmu PHP programátora.

Náplň práce:
Vývoj webových aplikací (weby, portály, extranety, intranety, e-shopy).

Požadujeme:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, vysokoškolské. Hledáme člověka se znalostmi PHP a SQL. Je fajn umět napsat i kód v JavaScriptu, HTML/CSS. Nemusíš umět frameworky (jako je Zend či Nette), jako požadují jiné společnosti. Důležité je, že umíš přemýšlet nad SW problémy. Hledáme kolegu, který bude zodpovědný a spolehlivý.

Nabízíme:
Práce na zajímavých projektech v mladém kolektivu a hezkém a klidném prostředí, firemní vzdělávání (SW technologie, jazyky), firemní bonusy - stravenky, motivační příplatky, roční prémie a řada dalších nefinančních bonusů, firemní akce, nástup možný ihned nebo dle dohody, práce na hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list.

Místo práce: Kubánské náměstí, Praha 10

Termín nástupu: Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím životopis s přesným názvem pozice na e-mail: prace@e-invent.eu. Těšíme se na Vaše odpovědi.
Vytvořeno: 28. 2. 2013, 11:26

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha