Plánovač skladových zásob

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost CZC.cz s.r.o.

Náplň práce:
- zajištění optimalizace skladových zásob – sledování skladových zásob a zabezpečení dostupnosti zboží
- komunikace s dodavateli a organizace dodávek s ohledem na optimální využití kapacit a minimalizaci nákladů
- spolupráce se skladem a dalšími souvisejícími odděleními
- plánování logistických toků
- rozhodování – určování priorit

Požadujeme:
- min. SŠ/VŠ vzdělání
- prokazatelnou praxi na obdobné pozici
- nadstandardní znalost MS Office – především Excel na pokročilé úrovni (statistiky, grafy, analýza skladových zásob z hlediska obrátky)
- samostatnost
- schopnost rychlého a efektivního rozhodování
- znalost systému I6 výhodou
- orientace v obchodní problematice
- logistika ve skladovém hospodářství a řízení zásob
- pružnost v myšlení a jednání (adaptabilita, flexibilita, přizpůsobivost, improvizační způsobilosti)
- jazykové způsobilosti – základní úroveň anglického jazyka
- osobní rozvoj – ochota vzdělávat se a pracovat na svém rozvoji
- řízení motorových vozidel - řízení motorových vozidel skupiny B
- pro odpověď na inzerát prosím vyplňte dotazník zveřejněný na webových stránkách společnosti

Nabízíme:
- zajímavou práci pod záštitou silné české společnosti
- motivující platové ohodnocení
- příležitost k osobnímu i profesnímu růstu
- možnost čerpání benefitů a výhod
- práci v mladém kolektivu

Místo práce: Praha, Příbram – dle dohody

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, vyplňte prosím dotazník zveřejněný na webových stránkách společnosti!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 24. 3. 2014, 11:33

Obor
Doprava, Ostatní
Plat
0
Lokalita
Praha