Pomocná síla do kuchyně

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci?
Naše společnost připravuje denně více jak 1.000 jídel pro zaměstnance a pacienty Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Rosteme a potřebujeme právě vás.

Co vás čeká?
Práce v nové, moderně zařízené kuchyni s partou lidí, kteří svoji práci umí a rádi pomohou.
Příprava surovin pro vaření jídel podle našich receptur. Úklid svěřených prostor a kuchyňského vybavení. Zastavte se, vše vám rádi ukážeme.

Co nabízíme?
Pravidelnou pracovní dobu. Uděláte si svojí práci a odejdete s čistou hlavou domů.
Férovou mzdu, která vám vždy přijde včas a souhlasí s částkou na výplatní pásce.
Možnost kariérního růstu na pozici pomocného kuchaře/kuchařky.

Co očekáváme?
Nejdůležitější je pro nás chuť pracovat. Zkušenosti a vzdělání v oblasti gastronomie jsou ideálem, ale pokud je nemáte, naučíme vás vše potřebné
Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes. Pošlete e-mailem na office@doragastro.eu krátké informace o vás, životopis nás potěší, ale není podmínkou.
Vytvořeno:

HCS Dora a.s.

Na strži 1702/65
1400 Praha
+421904679214
Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Mladá Boleslav
Kontaktní osoba
Martina Janečková