Pracovník/-ice obchodního oddělení

Společnost MEA Česká Republika, s.r.o. je společností dodávající široký sortiment zejména pro stavebnictví, (např. odvodňovací žlaby, sklepní světlíky a okna, rohožky, nerezové odvodňovací prvky a další stavební prvky.) Je spolehlivým partnerem pro investory, projektanty a architekty, obchodní firmy ve stavebnictví, generální dodavatele staveb i specializované stavební firmy. Společnost je dceřinou firmou německého holdingu, jehož produkty prodává v ČR.

Náplň práce:
Vedení obchodní administrativy. Komunikace se zákazníky, centrálou společnosti a regionálními manažery. Fakturace, kontrola cen. Evidence obchodních smluv a podmínek. Agenda pojištění zákazníků.

Požadujeme:
SŠ (technický nebo ekonomický směr výhodou). Dobrou práci na PC: MS Excel a MS Word, systém SAP výhodou. Znalost anglického nebo německého jazyka se schopností komunikovat. Orientace v obchodně-smluvních a obchodně-ekonomických dokumentech a předpisech. Praxe min. 1-2 roky v obchodním oddělení, v prodeji, nebo v ekonomickém oddělení výhodou. Zkušenosti s Intrastatem výhodou. Spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené. Zázemí stabilní mezinárodní společnosti. Zaměstnanecké výhody.

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: Dohodou, nástup možný co nejdříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 7. 11. 2011, 14:45

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj