PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (obchodní manažer)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost OK Záchlumí, a.s.

Náplň práce:
Komunikace a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových zákazníků, komunikace se zahraničními obchodními partnery, prezentace činnosti společnosti, jednání s dodavateli, vytváření nabídek a specifikací, spolupráce při plánování, zavádění a řízení nových výrobních projektů, administrativa související se zakázkami, spolupráce s dalšími odděleními společnostmi. Průzkum trhu, sledování konkurence, reporting.

Požadujeme:
VŠ / SŠ obchodního nebo technického zaměření. Praxe v obchodní činnosti minimálně 3 roky.
Orientace v oboru strojírenství, dobré komunikační dovednosti, vyjednávací a přesvědčovací schopnosti, znalost problematiky činnosti obchodního oddělení, zkušenosti s jednáním s obchodními partnery, znalost práce na PC (MS Office…), aktivní znalost NJ slovem i písmem podmínkou, znalost AJ výhodou, operativnost při řešení provozních záležitost. Vysoké pracovní nasazení, flexibilita.

Nabízíme:
Práci na HPP v rámci stabilní společnosti zabývající se strojírenskou výrobou, odpovídající finanční ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvky na stravování, nástup ihned.

Místo práce: Záchlumí 45, 349 01 Stříbro

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 28. 3. 2012, 15:50

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Tachov

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2574