PRACOVNÍK ÚDRŽBY AREÁLU

Chcete nám pomoci udržovat celý Technologický park v Hořátvi?

Firma KIMM Invest je společnost, které zajišťuje své sesterské společnosti kompletní servis nemovitostí, mzdové i personální agendy, problematiku bezpečnosti práce i požární ochrany.

Náplň práce:
- Provádění běžných údržbářských prací a oprav
- Čištění odpadů, dešťové kanalizace a okapů
- Svoz odpadů v areálu, třídění a lisování odpadů
- Údržba zeleně
- Zajištění čistoty a pořádku areálu
- Drobné opravy nábytku

Požadujeme:
- Samostatnost
- Fyzickou zdatnost
- Manuální zručnost
- Výhodou jsou zkoušky na motorových vysokozdvižný vozík

Nabízíme:
- Práce na jednosměnný provoz
- Garantujeme pravidelné vyplácení mzdy, kterou vyplácíme pravidelně ve stejný den
- 5 týdnů dovolené
- Stravování v areálu
- Zázemí stabilní společnosti

Jedná se o práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na rok a poté možnost prodloužení na neurčito. Nástup do práce je možný až od ledna 2019.

V případě Vašeho zájmu, prosím zašlete Váš životopis na personalni@tph.cz, nebo volejte na tel. 325 545 450
Vytvořeno: 15. 10. 2018, 10:59

KIMM Invest s.r.o.

Hořátev 104
28912 Sadská
325 545 450
Obor
Ostatní
Plat
15 000 - 16 500 Kč
Lokalita
Nymburk
Kontaktní osoba
Lucie Podhorová

Telefon
325 545 450