Pracovník v oblasti tvorby finančních a ekonomických modelů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je MSM Informační systémy, s.r.o., česká IT společnost, založena v roce 1997, zaměřená na personalistiku.

Náplň práce:
Tvorba schémat a modelů ekonomických a finančních procesů.

Požadujeme:
SŠ vzdělání, logické myšlení v oblasti financí, ekonomiky a účetnictví, znalost PC Excel, schopnost analyzovat informace a samostatně řešit zadané úkoly, pečlivost, aktivní přístup k práci, časová flexibilita.

Nabízíme:
Malá česká společnost s deseti zaměstnanci, příjemné pracovní prostředí, dosah MHD, možnost dalšího vzdělávání. Mzda: 25.000,- zkušební doba, 30.000,- min. po zkušební lhůtě. Hlavní pracovní poměr nebo ŽL – OSVČ.

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@msmis.cz
Vytvořeno: 14. 8. 2014, 16:14

Obor
Finance, Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
financex 266
ITx 405