Pracovník v technickém úseku se zaměřením na vývoj a inovace snímačů neelektrických veličin

Společnost SENSIT s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem odporových snímačů teploty již od roku 1991, kdy byla založena v Rožnově pod Radhoštěm.

Náplň práce:
- spolupráce na vývoji a inovacích produktů a výrobních technologií v oblasti snímačů neelektrických veličin (teplota, vlhkost, proudění apod.)
- návrh a zpracování vlastních návrhů elektronických obvodů
- zkoušení a testování vzorků
- návrh a zpracování desek plošných spojů
- programování jednočipových mikroprocesorů
- zpracování průběžných a závěrečných zpráv z etap řešení vývojových projektů
- tvorba dokumentace pro výrobky
- spolupráce při zavádění nového výrobku do výroby
- návrh a realizace přípravků a pomůcek pro výrobu v oblasti elektroniky

Požadujeme:
- vzdělání - SŠ, Bakalářské, VŠ – obor elektrotechniky, mikroelektroniky, komunikační a informační technologie
- jazyky - angličtina minimálně na úrovni intermediate
- znalosti - návrh elektronických obvodů, práce s návrhovým systémem pro návrh desek plošných spojů, programování jednočipových mikroprocesorů, orientace v problematice snímačů neelektrických veličin a v oblasti komunikací po různých sběrnicích
- vlastnosti - samostatnost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědný přístup k zadaným úkolům, smysl pro týmovou spolupráci, analytické a systémové myšlení, schopnost aktivně přinášet nápady

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností změny na dobu neurčitou
- pružnou pracovní dobu
- zajímavou a tvořivou práci v mladém a přátelském kolektivu
- další profesní růst a vzdělávání
- jazykové vzdělávání ve firmě zdarma
- pohyblivá složka mzdy závisející na plnění výkonnostních ukazatelů společnosti
- 25 dní dovolené
- nástup možný ihned

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 28. 7. 2014, 10:38

Obor
Věda a výzkum, Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Vsetín