Předvýrobní přípravář stavební zakázky

Společnost JMA technology, s.r.o. se zabývá výstavbou a projekcí bioplynových stanic, zemědělských nádrží a sil.

Náplň práce:
Samostatný pracovník v oblasti přípravy a rozpočtování staveb odpovídající za:
kompletní příprava a kontrola podkladů do výběrových řízení, pracování poptávek, nabídek a následné vyhodnocení subdodavatelů, příprava harmonogramů, vedení obchodních jednání a příprava smluvních podkladů, spolupracuje s nadřízenými a spoluzaměstnanci společnosti.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, praxe a zkušenosti v oblasti pozemních staveb výhodou, znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel), znalost stavebního programu výhodou (Callida), organizační schopnosti, rozhodnost, značná úroveň komunikačních dovedností, schopnost samostatného řešení problémů, samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti, loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení, maximální pracovní nasazení podmínkou, řidičské oprávnění sk. B, znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:
Zaměstnání v prosperující firmě, možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu, samostatnou odbornou práci v týmu.

Místo práce: Jihlava

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 30. 5. 2012, 15:21

Obor
Stavebnictví­
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihlava