PRODAVAČ/PRODAVAČKA KNIHKUPECTVÍ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je křesťansky orientované nakladatelství s dvacetiletou tradicí provozující síť 14ti knihkupectví.

Náplň práce:
Odpovědnost za prezentaci zboží, péče o vzhled a fungování prodejny, zajištění pořádku a čistoty na prodejně, spolupráce při plnění obchodních plánů prodejny, profesionální obsluha zákazníků.

Požadujeme:
Vyučení, SŠ vzdělání, praxe na této pozici výhodou, orientace na zákazníka a výsledek, základní znalost MS Office, zejména Excel, dobré komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita a připravenost na změny, ochota a schopnost dále se vzdělávat.

Nabízíme:
Práci na plný úvazek, zaškolení a následné firemní školení, odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího rozvoje a seberealizace. Plat: 12.000-15.000.

Místo práce: Karviná

Termín nástupu: 1.1. 2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 2. 12. 2011, 12:44

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Karviná