Prodejce letenek a cestovních služeb – Travel Agent

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je renomovaná nadnárodní společnost působící v oblasti cestovních služeb pro firemní klientelu.

Náplň práce:
Rezervace a prodej letenek a dalších cestovních služeb (ubytování, pronájmy aut, cestovní pojištění, vlakové jízdenky), cestovní poradenství, konzultace.

Požadujeme:
Základní podmínkou je znalost rezervačního systému AMADEUS !!! SŠ vzdělání, znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (mluvené i psané slovo), alespoň 1-2 roky praxe v oboru, uživatelská znalost PC aplikací, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Vstřícný přístup ke klientům.

Nabízíme:
Zázemí silné nadnárodní firmy, dobré platové ohodnocení s dalšími výhodami a bonusy, moderní pracovní prostředí.
Plný úvazek na 12 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Leden 2016

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 1. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 12. 2015, 12:42

Obor
Obchod a cestovní ruch, Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2582
prodejx 1392
ruchx 43
službyx 177