Produktový manažer pro komoditu „Knihy“

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Popron působící na českém trhu již 22 let. Jsme zavedeným a spolehlivým partnerem. Jsme jedním z největších e-shopů s ucelenou nabídkou hudby, filmů, knih, hraček, modelů, R/C hraček, dekorací, společenských her, stavebnic, sortimentu pro kuchyň, domácnost, zahradu, auto, kutily, kancelář včetně kosmetiky i šperků.

Náplň práce:
Vyhledává novinky a sleduje aktuální dění na trhu přidělené oblasti. Kontroluje aktuální stav e-shopu Popron.cz, vybírá a připravuje podklady pro bannery a mailingy na Popron.cz, provádí výběr artiklů pro TOP nabídku Popron.cz. Ve spolupráci s obchodním ředitelem jedná a komunikuje se stávajícími a novými dodavateli. Vykonává speciální nákupy, speciální akce, výprodeje od dodavatelů a případné rezervace zboží. Nastavuje prvotní potřeby a minima pro e-shop POPRONu ve spolupráci s nákupním odd. Doporučuje nejprodávanější zboží do katalogu. Připravuje a navrhuje marketingové kampaně s externími partnery ve spolupráci s marketingovým oddělením, zajišťuje marketingové bonusy. Spolupracuje s nákupním oddělením (koordinace objednávek, cen, artiklů atd.). Kontroluje artikly v IS Helios - kontrola stavu, typu, ceny. Sleduje a aktivně poskytuje součinnost sociálních sítí zj. Facebooková stránka POPRONu. Komunikuje a spolupracuje s vedlejšími odděleními při řešení problémů (sklad, zákaznický servis, nákup). Spolupracuje na výrobě stránek katalogu, navrhuje titulku, podobu VIP stránek a dohlíží na dodržování termínů katalogů.

Požadujeme:
SŠ minimum / VŠ vzdělání (ekonomický směr) výhodou. Znalost knižního trhu podmínkou, min. 3 roky praxe na obdobné pozici, schopnost samostatného rozhodování, týmové práce, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování, komunikativnost, dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), IS Helios Green výhodou.

Nabízíme:
Finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem, zajímavou a zodpovědnou práci, pracoviště u metra Nové Butovice, zázemí silné dynamicky se rozvíjející společnosti, mobilní telefon, firemní benefity.

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 8. 11. 2012, 14:11

Obor
Obchod a cestovní ruch, Management
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
Obchodx 2577
HPPx 268