Produktový specialista/grafik

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je maloobchod zabývající se prodejem značkového zboží - A3 SPORT s.r.o..

Náplň práce:
Editování zboží pro e-shop, výroba a základní úprava fotek zboží, vyhledávání informací k produktům, práce s daty, komunikace se zákazníky e-shopu.

Požadujeme:
Znalost sortimentu sportovního zboží, obecný přehled, rychlá orientace na internetu. Český jazyk slovem i písmem na úrovni zákaznického servisu, Anglický jazyk – pokročilý, výhodou druhý jazyk - slovenština, němčina, velmi dobrá znalost práce na PC. Dobrá znalost práce s fotoaparátem, znalost práce v Adobe Photoshop, MS Excel, časová flexibilita, chuť ke vzdělávání.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení, možnost kariérního růstu, školení z oblasti sportu a IT, firemní parking, dostupnost MHD.

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 2. 2. 2012, 23:15

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Dohodou
Lokalita
Plzeň

Další inzeráty s nálepkami:
Grafikx 28