Programátor GUI (JS, jQuery, Angular.js) – vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je česká firma ELEKON, s.r.o. (35 zaměstnanců), náležející do mezinárodní skupiny MOBATIME (300 zaměstnanců), zaměřující se především na výrobu průmyslových časoměrných systémů.

Náplň práce:
Programování cloudových aplikací s využitím moderních skriptovacích nástrojů pro klientskou část
- Programování (jQuery, Angular.js)
- V blízké budoucnosti zapojení do vývoje serverové části (C#, MVC)
- Podíl na návrhu architektury systému

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy IT oborů se zkušeností.
- Zkušenost s programováním, nejlépe dokončený webový projekt (JS, jQuery, Angular.js).
- Znalost C#, MVC velkou výhodou.
- HTML, CSS.
- SQL výhodou.
- Orientace v server-client architektuře výhodou.
- Ukázka vlastní práce.
- Schopnost a ochota učit se novým věcem, postupům či programovacím jazykům.
- Základní znalost AJ nutná, NJ výhodou.

Nabízíme:
- Práci v malém kolektivu pracovníků, kombinující prvky samostatné i týmové práce.
- Vzdělávací kurzy (programování, projektový management, jazyky).
- Pružná pracovní doba, možnost práce s domova.
- Nástupní mzdu dle úvazku.
- Práci na DPP, HPP, OSVČ.

Místo práce: Vyškov, práce z domova (dle domluvy)

Termín nástupu: ihned (dle dohody)

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: michal.linhart@mobatime.cz
Vytvořeno: 30. 7. 2014, 13:50

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP

Další inzeráty s nálepkami:
itx 405
guix 1
jsx 1
hppx 268
dppx 42