PROGRAMÁTOR IS

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká softwarová firma Vision Praha s.r.o., zabývající se vývojem a implementací vlastního úspěšného informačního systému.

Náplň práce:
Náplní práce je rozvoj stávajícího IS.

Požadujeme:
Požadujeme dobré znalosti SQL, Delphi (případně jakéhokoliv nástroje založeného na podobných principech pro vývoj jádra systému) nebo Microsoft Visual Studio (vývoj WEB aplikací), dále požadujeme samostatnost, důslednost a aktivní přístup k řešení problémů. Očekáváme dlouhodobou spolupráci a loajalitu.

Nabízíme:
Nabízíme spoustu práce, nelítostnou konkurenci a vynikající kolektiv lidí.

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: izemanova@vision.cz

Platnost inzerátu končí 30. 4. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 30. 3. 2015, 15:49

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Olomouc