Programátor PHP a Javascript

Společnost FRAM System s.r.o se zaměřuje na vývoj a zákaznickou podporu zakázkových intranetových informačních systémů. Při vývoji aplikací používáme tyto programovací jazyky a technologie - PHP, HTML, Ext JS, XML, CSS, VML, SVG, JavaScript, C++, LDAP, VisualBasic a VisualBasic for Applications (makra MS Office). Databázové platformy - MS SQL Server, Oracle, PostreSQL, MySQL.

Náplň práce:
Vývoj a správa aplikací v prostředí intranetu/internetu s použitím PHP, Javascriptu a SQL.

Požadujeme:
Znalost PHP, Javascriptu, AJAX, SQL jazyka, dobré analytické schopnosti, ochotu učit se nové postupy a technologie, schopnost práce v týmu, kreativitu a časovou flexibilitu, znalost Ext JS výhodou, znalost MSSQL, ORACLE výhodou, znalost administrace Windows výhodou, znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace, obecnou znalost síťových technologií.

Nabízíme:
Zajímavou, tvůrčí a motivující práci, mzda podle zkušeností uchazeče, standardní portfolio benefitů, perspektivu v dynamické firmě.

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 7. 2012, 11:43

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Olomouc