Programátor PHP

Popis práce:
Pro naši firmu 1. Web IT, s. r. o. hledáme zkušeného programátora PHP. V případě zájmu o tuto pozici nás proto neváhejte kontaktovat na email: nabor@1webit.cz.

Náplň práce:
Úprava modulů a příprava nových modulů v již existujícím systému pro projektové řízení a plánování.
Součástí může být i návrh řešení přímo v PHP nebo datové modelování.
Vytváření koncepčních systémových modulů dle zadání.

Požadavky:
● Praxe s aplikací v PHP, nejlépe za využití OOP, dobré znalosti jazyka SQL (v prostředí MySQL).
● Znalosti: HTML, CSS, JavaScript, výhodou znalost jQuery, dále výhodou znalost Nette a dibi výhodou, popřípadě i jiného PHP frameworku.
● Výhodou administrátorské zkušenosti s PHP, Apache, databázemi a Linuxem.
● Psaní čitelného kódu aplikace.
● Samostatnost při řešení přidělených úkolů s možností konzultace s ostatními členy v týmů, aktivita při řešení problémů.
● Pracovní požadavky: alespoň 20 hodin týdně.

Co nabízíme:
Finanční ohodnocení dle odvedené práce (18000 - 45000 Kč/měsíc).
Získání zkušenosti při vývoji velkého projektu.
Získání zkušenosti z vývoje rozsáhlé aplikace na PM, HR.
Práce z domova s občasných docházením do kanceláře v Praze.
Úvodní zaškolení a workshop.
Vytvořeno: 26. 11. 2014, 15:49

1. Web IT, s. r. o.

Kálikova 1553/2
15500 Praha 5
773 337 301
Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák
Kontaktní osoba
Veronika Macháčková

Telefon
773 337 301