Programátor PLC

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SYSTEMOTRONIC, s.r.o., nabízející komplexní služby v oblasti bezpečnosti strojů a průmyslové automatizace. Společnost dodává výrobky předních evropských výrobců v oblasti bezpečné automatizace, provádí projekční činnost, staví jednoúčelové stroje.

Náplň práce:
- vývoj aplikačního SW pro řízení strojních zařízení a technologických procesů
- práce zejména v prostředích Siemens - Step7 a TIA, PILZ – PAS4000, PNOZmulti configurator
- automatizace strojních zařízení
- zpracování řídicích a vizualizačních SW
- spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
- uvádění automatizačních systémů do provozu
- podpora, servis, údržba a rozšiřování stávajících projektů

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího směru
- analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost
- ochotu k intenzivnímu sebevzdělávání a pracovní flexibilitu
- znalost anglického jazyka alespoň v mírně pokročilé úrovni (stupeň A1-A2)
- znalost programování v oblasti automatizační techniky
- základní znalosti automatizační techniky
- řidičské oprávnění sk. „B"
- vyhláška 50/1978 Sb. §6
- praxe v oboru min 1 rok

Nabízíme:
- perspektivní pozici
- práci s nejnovějšími technologiemi v přední firmě zabývající se bezpečnou průmyslovou automatizací
- odpovídající platové ohodnocení a bonusové složky
- zázemí přátelského a vysoce odborného kolektivu
- řadu benefitů (stravenky, mobilní telefon, rozšířená dovolená, penzijní připojištění a další)
- možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
- pracoviště v klidné části centra města

Místo práce: Žďár nad Sázavou

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24. 12. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 11. 2015, 16:37

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Vysočina