Project Manager pro internetové portály a mobilní aplikace

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Etnetera a.s. Přední česká společnost, která vytváří weby velké rozsahem, nápadem a vlivem. Je součástí skupiny Etnetera Group.
Náš tým se zabývá rozvojem webů a aplikací našich významných klientů, se kterými máme vybudovaný nadprůměrný vztah. I když bereme práci s humorem, profesionální výsledek je u nás na prvním místě.

Náplň práce:
- vedení a koordinace projektů v oblasti internetových řešení a mobilních aplikací,
- řízení projektových teamů,
- aktivní spoluúčast na přípravě a realizaci projektu u zákazníka,
- vyhodnocování realizovaných projektů.

Požadujeme:
- praxe v IT a znalost principů projektového řízení,
- schopnost pracovat v týmu a vést ostatní,
- aktivní znalost internetu, dobrý přehled o internetových službách,
- ovládnutí základních manažerských dovedností (delegování, jednání s lidmi, prezentace),
- zkušenost s vedením alespoň 2-4 projektů,
- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, schopnost prezentovat v AJ,
- aktivní přístup k řešení problémů, iniciativa,
- řidičský průkaz sk. B.
Výhodou:
- zkušenost v oblasti internetových projektů - intranety, extranety, weby, portály,
- orientaci na trhu IT (produkty SUN, IBM, HP, BEA, Microsoft, vývojové platforma Java vs .NET apod.) ,
- znalost metodiky vývoje SW (nejlépe Rational Unified Process),
- zkušenost s agilním vývojem.

Nabízíme:
- spolupráci se zkušenými kolegy,
- účast na konferencích a workshopech s podobným zaměřením,
- prostor pro rozvíjení se směrem, který tě baví,
- jedinečně kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí.

Místo práce: Praha, Holešovice (Classic 7, budova E).

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 27. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 27. 5. 2015, 15:36

Informační technologie, Internetové služby, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
itx 405
managerx 210
webx 13