Projektový inženýr

Magna Seating je úspěšnou nadnárodní společností v oblasti automobilového průmyslu, závod v Mladé Boleslavi se věnuje montáži automobilových sedadel.

Náplň práce:
Zaměstnanec na pozici projektového inženýra:
zavádí nové projekty,
řídí a organizuje činnosti související s procesem osvojení nové výroby, průběhem sériové výroby a se změnami a odchylkami,
organizuje zpracovávání technické dokumentace,
řídí změnové a odchylkové řízení,
dbá o aktualizaci technické dokumentace (Agile),
sleduje technické změny sedaček zákazníka,
komunikuje se zákazníkem, dodavateli a napříč všemi odděleními společnosti.

Požadujeme:
AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Počítačové znalosti: Catia, MS Office, SAP výhodou
Praxe ve výrobě, vývoji či konstrukci - minimálně 2 roky
Zkušenost s PLM výhodou
Samostatnost, tvořivost
Flexibilita, vysoké pracovní nasazení
Týmová práce
Řidičský průkaz B

Nabízíme:
Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
Pružná pracovní doba, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. mzda podle hospodářských výsledků
Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
Příspěvek na obědy, sportovní, společenské a kulturní akce

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: Únor 2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: petra.simonova@magna.com

Vytvořeno: 7. 1. 2014, 12:37

Obor
Výroba a provoz, Průmysl, Auto-Moto
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj