Projektový manažer – Most

Společnost Asistenční centrum, a.s. je jednou z předních firem poskytujících komplexní služby v oblasti dotačního a souvisejícího ekonomického poradenství v ČR. Společnost se v současné době připravuje na nadcházející nové programové období EU a potřebuje tak rozšířit svůj pracovní tým. Asistenční centrum, a.s. nabízí svým zaměstnancům zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Náplň práce:
- komplexní zpracování projektových žádostí o dotace,
- odborná konzultační činnost,
- jednání s klienty a prezentace dotačních možností,
- řízení a administrativní zajištění realizace projektů.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání (ukončené magisterské studium) ekonomického nebo technického směru,
- výborný písemný a mluvený projev v ČJ,
- min. 1 rok praxe v oblasti dotací.
- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu a kreativitu,
- ochotu učit se nové věci,
- vysoké pracovní nasazení,
- znalost AJ nebo NJ výhodou,
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.

Nabízíme:
- zajímavou tvůrčí práci v mladém dynamickém kolektivu,
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- místo výkonu práce Most,
- nástup dle dohody.

Místo práce: Most

Termín nástupu: Dle dohody

V případě Vašeho zájmu o nabízené pracovní místo pošlete svůj strukturovaný profesní životopis, Vaši fotografii a motivační dopis nejpozději do 31. 5. 2013 na e-mailovou adresu fatkova@asistencnicentrum.cz. Do předmětu zprávy napište: Nabídka pracovní pozice – Projektový manažer - Most
Vytvořeno: 12. 4. 2013, 11:59

Obor
Administrativa, Finance, Management, Státní správa
Plat
0
Lokalita
Most

Další inzeráty s nálepkami:
EUx 4