PROJEKTOVÝ MANAŽER – technická příprava výroby

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Flídr s.r.o. - výrobní firma působící v oblasti kovovýroby a lisování plastů na českém a mezinárodním trhu automobilového, strojírenského, zemědělského, potravinářského a elektrotechnického průmyslu již 19 let.

Náplň práce:
Péče o zákazníky - „představitel zákazníka“ - přenášení požadavků zákazníka do všech procesů souvisejících s běžícími projekty, zajišťování veškeré komunikace se zákazníkem, sledování hodnocení spokojenosti zákazníka, vyřizování reklamací a stížností, zahraniční služební cesty;
Vedení projektového týmu u nových projektů - příprava podkladů v rámci projektu dle ISO TS 16949;
Sledování plnění plánu projektu.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání, velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem podmínkou, francouzský nebo ruský jazyk výhodou, uživatelská znalost MS Office - Word, Excel a Outlook. Samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - i pro zahraniční cesty). Znalost norem ISO 9001 a ISO TS 16949 výhodou. Praxe v oboru vítána.

Nabízíme:
Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, hlavní pracovní poměr,
celoživotní vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvky na stravování. 14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy, sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv.

Místo práce: Široký Důl 200, Polička

Termín nástupu: Dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 4. 4. 2013, 10:06

Obor
Management, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Svitavy

Další inzeráty s nálepkami:
projektx 105
výrobax 637
provozx 346