Projektový manažer – Vysočina (Světlá nad Sázavou)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AC TECHNOLOGIES s.r.o., která navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin, redukci TZL a plynů ve spalinách, technologické systémy pro průmyslové odsávání, průmyslovou filtraci a odprášení, systémy mlžení a zkrápění a pneumatickou dopravu.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.ac-t.cz.

Náplň práce:
- Vedení a zajištění potřebných činností pro řádnou realizaci zakázek společnosti.
- Příjem a evidence zakázek vč. termínového zaplánování na základě smlouvy se zákazníkem či jeho závazné objednávky v koordinaci s nadřízeným, aktivní provádění akviziční činnosti u zákazníků již získaných, spolupracujících i budoucích.
- Zodpovědnost za ekonomiku jednotlivých zakázek, za zajištění potřebných výrobních a lidských kapacit pro řádné splnění přijatých zakázek.
- Zajišťování realizací rozsáhlejších (přikázaných) zakázek v rozsahu:
 výběr a zajištění všech dodavatelů zařízení kompletujících zakázku
 výběr a zajištění dodavatelů montážních, stavebních a servisních prací při realizaci zakázky
 výběr a zajištění zařízení staveniště a dodavatelského inženýringu
 zajištění realizační části zakázek
 zajištění dodržování BOZP a PO na staveništích.
- Technické a organizační zajištění všech činností směřujících ke splnění předmětu smlouvy a činnosti společnosti.
- Koordinace činností účastníků výstavby objektů a technologických částí, řízení a usměrňování technologických a pracovních postupů výstavby náročných staveb, koordinace průběhu a vazeb stavebních prací, operativní řešení organizačních a provozních problémů, vedení provozní dokumentace stavebních prací, stanovování koncepcí technických řešení náročných staveb, posuzování dodržení stanovených technických a ekonomických parametrů náročných staveb.
- Odborné vedení najatých a podřízených pracovníků.
- Součinnost při vypracovávání cenových a ostatních nabídek zákazníkům.

Požadujeme:
- SŠ technického směru (VŠ výhodou).
- Praxe v oboru ideálně 2 roky, technické znalosti v oblasti filtračních zařízení výhodou - zkušenost s realizací stavebních zakázek výhodou.
- Znalost AJ nebo NJ minimálně na základní úrovni výhodou.
- Řidičský průkaz skupiny B.
- Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
- Znalost problematiky BOZP a PO.
- Ochota pracovat i mimo pravidelnou pracovní dobu.
- Spolehlivost, loajalita, komunikativnost, přesnost, logické a kombinační schopnosti, manuální zručnost, schopnost rychlého a správného úsudku, autorita, důslednost, schopnost týmové práce, obchodní, prezentační a vyjednávací dovednosti.
- Znalost odborné terminologie, orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci.
- Aktivní přístup, časová flexibilita, odpovědnost.
- Právní a ekonomické povědomí, systémy a standardy kvality, technické kreslení, druhy staveb, stavební materiály a jejich vlastnosti, nakládání s odpady a recyklace stavebních materiálů, řidičský průkaz skup. B.
- Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Práce v mladém rozvíjejícím se dynamickém kolektivu, moderní a přátelské pracovní prostředí, podílet se na implementaci vyspělých technologií v oboru, možnost seberealizace a rozvíjení znalostí v oboru, jazykový kurz AJ, aktivní spolupráce se zahraničními partnery, plnohodnotné vybavení kanceláře (notebook, mobil, odpovídající finanční ohodnocení - fixní plat plus odměny, pružnou pracovní dobu, systém zaškolení a další vzdělávání, nástup možný ihned (výhodou), nástupní plat: 25.000 – 35.000 Kč v hrubém dle zkušeností.

Místo práce: Světlá nad Sázavou

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@ac-t.cz

Platnost inzerátu končí 28. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 28. 7. 2015, 11:27

Obor
Ostatní, Průmysl, Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Vysočina