Provozní chemik

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec – česká společnost s dlouhodobou tradicí, dlouholetými pozitivními ekonomickými i obchodními výsledky, vysokým ratingovým hodnocením a dobrou perspektivou.

Náplň práce:
- Práce v provoze
- Obsluha výrobního zařízení
- Obsluha poloprovozního reaktoru
- Technické myšlení
- Aktivní účast na projektech
- Spolupráce na tvorbě technologických reglementů a ostatní výrobní dokumentace

Požadujeme:
- SPŠ nebo ÚO chemického směru, případně vyučen v jiného směru s praxí v této oblasti během posledních 3-5 let
- Práce na PC, Word, Excel a další softwarové znalosti a dovednosti výhodou
- Logické a analytické myšlení
- Preciznost, svědomitost, trpělivost
- Ochota se školit, vzdělávat, cestovat

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí, vstřícný kolektiv, vysoký důraz na sociální program a benefity pro všechny zaměstnance, perspektiva osobního rozvoje, případně i možnost ubytování.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: Podle dohody, možné i ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 9. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 9. 7. 2015, 16:47

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Liberec

Další inzeráty s nálepkami:
chemiex 95
provozx 345
výrobax 631