Realitní makléř/ka (ŽL)

Profil společnosti:
Realitní kancelář Mentis & partners, s.r.o. je solidní a stabilní společnost, která je na trhu od roku 1994. Specializujeme se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Dbáme na korektní a vstřícné jednání s našimi klienty. Našim zaměstnancům se snažíme vytvořit příjemné pracovní prostředí a poskytnout co nejlepší vzdělání v oboru realit.

Náplň práce:
Jednání s vlastníky nemovitostí, komunikace s klienty, obhlídky a prohlídky nemovitostí, vytváření prezentací, poradenství v oblasti realit, uzavírání smluv a obchodních případů.

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání, obchodní talent, umění a chuť vyjednávat, samostatnost, spolehlivost, serióznost, časovou flexibilitu, ochotu učit se a růst, znalost světového jazyka je výhodou.

Nabízíme:
Zázemí zavedené kanceláře v centru Prahy, bezplatné a kvalitní zaškolení na pozici, flexibilní pracovní dobu, bonusový systém ohodnocení, firemní mobil, PC, fotoaparát, přátelský kolektiv, dovolená navíc.

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 8. 2011, 13:53

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Reality  
Plat
dohodou  
Lokalita
Praha  
Pracovní poměr
Práce na živnosťák  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás