Realitní makléř

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Claris realitní kancelář s.r.o., se sídlem v Novém Jičíně a pobočkami ve Frýdku Místku, Kopřivnici a Hranicích, člen Asociace realitních kanceláří ČR a Evropského klubu realitních kanceláří.

Náplň práce:
Samostatná realitní činnost se silnou podporou kanceláře ( budete mít k dispozici monitoring inzerce, monitoring exekucí, propagace na několika serverech, vlastní realitní časopis, právní servis advokátní kanceláře, a další.).

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání, samostatnost, komunikativnost, praxe v obchodní činnosti nebo realitách výhodou, právní povědomí, ochota na sobě dále pracovat, aktivní řidič, práce na PC.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí, individuální přístup, velkou míru samostatnosti, zaškolení, mobilní telefon, osobní automobil, plat 10 tis. + provize, dále podle výsledků. Práce na HPP. Místo práce: okres Nový Jičín, případně Valašsko.

Místo práce: okres Nový Jičín, případně Valašsko

Termín nástupu: Ihned


V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 9. 5. 2012, 08:47

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Reality  
Plat
Dohodou  
Lokalita
Nový Jičín  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás