Realitní makléř

Kancelář RE/MAX Quality je součástí největší mezinárodní realitní sítě RE/MAX. Sídlíme v centru Vsetína, přímo na náměstí (nad prodejnou Baťa). Zabýváme se prodejem i pronájem všech druhů nemovitostí od domů až pro komerční objekty zejména na Valašsku, ale také po celé ČR i v zahraničí na základě spolupráce všech kanceláří po celém světě.

Náplň práce:
Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Požadujeme:
Hledáme kolegu makléře,
• který chce aktivně pracovat v realitním oboru a má touhu uspět.
• Má neochvějné morální zásady a je čestný.
• Je nebo chce být dobrý obchodník.
• Je finančně zabezpečený pro počáteční rozjezd (2-3 měsíce).
• Má skvělou pracovní morálku, pracuje rychle a efektivně.
• Má dobré komunikační schopnosti, SŠ, ovládá základy IT a má vlastní auto.
• Má ochotu učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru.
• Je vnímavý ke svému okolí, všímá si obchodních příležitostí.
• Má pozitivní přístup k lidem a má rád výzvy.
• Má sny, které si chce splnit. Chce si vydělat peníze a seberealizovat se.

Nabízíme:
• Příležitost stát se odborníkem v realitním světě.
• RE/MAX akademii a získání profesionálních certifikátů.
• Příležitost vydělat si více než při fixním způsobu odměňování. Progresivní odměňovací systém.
• Skvělý kolektiv, profesionální vedení a péči mentora při nástupu.
• Spolupráci a podporu velké realitní sítě. Vzájemné sdílení zakázek. Vzájemné setkávání a výměnu zkušeností.
• Práci pod zavedenou značkou, možnost pracovat i na zahraničních a komerčních zakázkách.
• Možnost růstu a specializace.
• Možnost seberealizace a vybudování svého vlastního realitního podnikání.
• Mzda: 50% - 80% z provize

Místo práce: Celá ČR, převážně Vsetín a okolí

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 17. 6. 2013, 11:22

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Vsetín
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575