Ředitel redakce

Společnost JIRI MODELS a.s. je zaměřená na oblast nakladatelství a polygrafických výrobků pro děti. Nabízí zajímavou, ale náročnou pozici, na které mohou pracovat lidé vyhledávající výzvy a mající velkou potřebu seberealizace. JIRI MODELS a.s. dlouhodobě pracuje s licencemi Walt Disney, San Rio – Hello Kitty, Krteček, Rumcajs aj. Obchodní aktivity společnosti jsou silně orientovány na trhy České republiky, Slovenska a Maďarska, příležitostně pracuje na dalších Evropských trzích.

Náplň práce:
• Vyhledávání a kvalifikace nových dodavatelů
• Práce s licencemi – správa licenčních smluv a jednání s licensory.
• Zpracovávání a návrh potenciálních výrobkových řad.
• Tvorba a evidence edičních a produktových plánů.
• Vedení, motivace a rozvoj vývojového a výrobního týmu (základna o 5 lidech)
• Vedení a průběžné zefektivňování procesů v rámci nákupního oddělení
• Vyjednávání obchodních a cenových podmínek / smluv
• Údržba datové základny v IS (ceny, dodací lhůty, výhledy)
• Práce na projektech (dodávková spolehlivost, dodací doby, kvalita, hodnocení dodavatelů)
• Reporting vedení společnosti ve svěřené oblasti
• Kontrola nákladů a hospodárnosti oddělení
• Komunikace s dodavateli, řešení nestandardních situací

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (ideálně ekonomické, ekonomický směr však není podmínkou)
• min. 3 roky praxe v obchodní společnosti na obdobné pozici
• zkušenost s vedením týmu
• zaměření na procesy a efektivitu
• zkušenosti s nákupem na operativní i strategické úrovni
• znalost metod řízení a hodnocení dodavatelů
• velmi dobrá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace)
• výborná znalost práce na PC (MS Office – Excel, Access)
• komunikativní osobnost, výborné vyjednávací schopnosti,
• odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
• ochota cestovat

Nabízíme:
• Zaměstnání ve stabilní expandující společnosti
• Pozici ve vyšším managementu firmy
• Místo výkonu práce v Písku
• Přátelský a příjemný kolektiv
• Příležitost k seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
• Možnost profesního a osobního růstu

Místo práce: Písek

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 16. 1. 2014, 15:00

Obchod a cestovní ruch, Management, Kultura a sport, Finance
Plat
0
Lokalita
Jihočeský kraj