Referent prodeje - znalost AJ/NJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Magna Automotive (CZ) s.r.o. Magna Seating je úspěšnou nadnárodní společností působící v oblasti automobilového průmyslu, závod v Mladé Boleslavi se věnuje montáži automobilových sedadel.

Náplň práce:
• koordinace a zajištění zpracování zákaznických poptávek
• jednání se zákazníky, rozšiřování a udržování vztahů s novými a stávajícími zákazníky
• prezentace nabídek a konceptů zákazníkům, firemní prezentace
• kalkulace nových výrobků
• vkládání prodejních kontraktů a cen do systému
• ekonomické analýzy a optimalizace při výrobních procesech

Požadujeme:
• SŠ/VŠ ekonomického směru, praxe v oboru výhodou
• velmi dobrá znalost AJ nebo NJ (NJ výhodou)
• znalost MS Office – výborná znalost Excel
• znalost SAP výhodou,
• zkušenosti v automotive, vyjednávací schopnosti, samostatnost, prezentační schopnosti, zodpovědnost, flexibilita
• zkušenost se Škoda Auto výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
• pružná pracovní doba, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
• dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. mzda podle hospodářských výsledků
• možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
• příspěvek na obědy, sportovní, společenské a kulturní akce

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: ihned / dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: petra.simonova@magna.com

Vytvořeno: 2. 5. 2014, 13:01

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1387
obchodx 2576