Referentka/ Referent vedení společnosti s NJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Spak Foods s.r.o. Tento rodinný podnik s tradicí sahající až do roku 1935 je předním českým výrobcem kečupů, dresinků, majonéz a nejrůznějších omáček a dalších specialit. Filozofie firmy je postavená na kvalitě, která začíná od velmi pečlivého výběru těch nejlepších surovin, přes jejich moderní zpracování za přísných hygienických podmínek, důslednou péči o každý krok výrobního procesu až po neustálou a nekompromisní kontrolu výsledných výrobků.

Náplň práce:
Komunikace s mateřskou firmou v Rakousku, komunikační rozhraní mezi závodem v Sušici a závody ve Vídni, zpracování měsíčních výkazů, vyhodnocování statistik, vyhodnocování zákazníků, provádění analýz, odpovědnost za projekty.

Požadujeme:
Min. SŠ s maturitou, VŠ výhodou, výborná němčina slovem i písmem podmínkou, angličtina výhodou, schopnost týmové práce, dobré organizační a komunikační schopnosti, zkušenosti z podobné pozice v obchodní firmě výhodou.

Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení, jistota a zázemí stabilní zahraniční rodinné firmy, možnost seberealizace a profesního růstu, zaškolení a systém dalšího vzdělávání.

Místo práce: Sušice

Termín nástupu: ihned – dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 7. 5. 2014, 09:47

Obor
Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Klatovy