Regionální obchodní manažer – Pardubický kraj, Středočeský kraj

T-E-V Pardubice, s.r.o. je společností zabývající se již 15 let dodávkami prezentační, audiovizuální, ICT a interaktivní výukové techniky a souvisejících služeb (vzdělávání pedagogů, instalace techniky, poradenství a tvorba EU projektů). TEV je jednou z nejvýznamnějších společností v oblasti vytváření projektů pro základní a střední školy v ČR v oblasti digitalizace učeben a jejich komplexní realizace a dodávek technologií. Obsluhuje více než 300 aktivních zákazníků z řad ZŠ a SŠ Královéhradeckého, Pardubického, Středočeského kraje a Vysočiny. Je autorizovaným dealerem společností PROMETHEAN (ActivBoard) – interaktivní HW a SW; PASCO (USA) – laboratorní měřící a experimentální technika a SW; MERKURIUS21 (ČR) – jazykový laboratorní systém. Mezi služby, které poskytujeme našim zákazníkům, patří vzdělávání pedagogů (akreditovaná vzdělávací instituce MŠMT v oblasti DVPP), dodávky vybavení pro experimentální výuku, vybavení jazykových učeben a příprava i realizace projektů financovaných s EU. Významným projektem společnosti TEV je portál www.activucitel.cz, který je zdrojem výukových materiálů pro všechny pedagogy.

Náplň práce:
Hledáme posilu do našeho týmu, kolegyni/kolegu, který bude schopen jak samostatně, tak i týmově rozvíjet obchodní a projektovou aktivitu v oblasti integrace ICT řešení v segmentu základních a středních škol. Hledáme člověka se slušným vystupováním, citem pro potřeby zákazníků i schopnostmi posunovat svěřené projekty k jejich zdárnému dokončení v zájmu zákazníka i naší společnosti.
- péče o stávající zákazníky (udržování a rozvoj vztahu se zákazníkem, rozšiřování portfolia námi integrovaných řešení)
- podílení se na realizaci EU projektů, do kterých je naše společnost i naši zákazníci zapojeni
- samostatné vedení obchodních jednání
- spolupráce na marketingových aktivitách společnosti
- spolupráce při uvádění nových produktů společnosti na trh
- akvizice nových zákazníků

Požadujeme:
- velmi dobrou orientaci v oblasti informačních a komunikačních technologiích
- dobrou orientaci v oblasti interaktivní techniky a jejího využití ve vzdělávání
- výhodou orientace v oblasti školství a státní správy a v problematice ESF
- zkušenosti s obchodní činností související s ICT v délce minimálně 3 roky
- proaktivní a cílevědomou osobnost
- loajalitu a orientace na výsledek
- prokazatelné reference
- minimálně SŠ vzdělání, VŠ výhodou
- aktivní znalost AJ
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidičské schopnosti)
- administrativní preciznost, spolehlivost a zodpovědnost,
- časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
- schopnost samostatně rozlišovat priority v plnění úkolů, dotahovat věci do konce
- kultivovaný verbální a písemný projev, příjemné vystupování, komunikativnost
- možnost pracovat s využitím home office

Nabízíme:
- zázemí a jistotu úspěšné společnosti
- konkurenceschopné produktové portfolio, dobrou pozici na trhu i reálně dosažitelné cíle pro další růst společnosti i zaměstnanců
- jedinečnost našich řešení a produktů
- homogenní segment zákazníků i potenciálních klientů, kteří mají reálnou aktuální poptávku po námi dodávaných řešeních
- otevřené a férové jednání i jasnou strukturu společnosti
- dlouhodobou perspektivu spolupráce
- motivační finanční ohodnocení odpovídající výsledkům
- služební automobil, mobilní telefon, notebook
- možnost osobního růstu a seberealizace
- mzda: 30.000 – 40.000

Místo práce: Pardubický kraj, Středočeský kraj

Termín nástupu: 1.9 2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 25. 7. 2014, 09:27

Obor
Informační technologie, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
ictx 17
itx 405