Reklamační technik – Orlickoústecko

Pro našeho klienta, významnou společnost OMNIAPRO, s.r.o., hledáme kandidáty/ky na pozici reklamační technik.
Klient je středně velkou výrobní firmou vyrábějící produkty pro automobilový a strojírenský průmysl, se špičkovým technologickým vybavením působící v regionu Orlickoústecko.

Náplň práce:
Reklamační technik komunikuje se zástupci zákazníků, obvykle nadnárodních firem, a řeší s nimi odchylky od požadované kvality. Pomocí nástrojů zlepšování kvality (Ishikawa, 5x proč, 8D) reklamační technik vede interní reklamační tým (je metodikem), jehož úkolem je nalézt příčinu problému (reklamace) a zajistit její odstranění. Podílí se na trvalém zlepšování procesů. Setkává se s lidmi a pracuje v procesech, které jsou na špici automobilového průmyslu.

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání, technický směr výhodou.
Schopnost řešit problémy, zadávat úkoly a vyžadovat jejich plnění.
Logické myšlení (zdravý selský rozum), schopnost nadhledu a kritického myšlení.
Komunikativní znalost AJ.
ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office).
Vítáme znalost metodik zlepšování kvality
Chuť pracovat, aktivitu a vysokou angažovanost v procesech, pečlivost a samostatnost, odolnost vůči stresu.
Zkušenost v oboru vítány, ale nejsou podmínkou. Zaškolíme vás.
Preferujeme uchazeče z blízkého okolí, dojezd 50 km do Lanškrouna.

Nabízíme:
Práci ve firmě, která 18 let roste. Osobní rozvoj – školení. Práci s procesy, které jsou na čele automobilového průmyslu a které se dynamicky rozvíjí. Motivační finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici. Stabilitu a jistotu, moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi.

Místo práce: Pardubický kraj, Orlickoústecko

Termín nástupu: Dohodou

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem personalni@omniapro.cz, do předmětu zprávy: „Vaše jméno“_RT). Následně Vám bude zaslána žádost o vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vytvořeno: 21. 5. 2014, 15:20

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj