Samostatný kuchař / samostatná kuchařka pro závodní stravování - Brno / Blučina / Kuřim

HELAN spol. s.r.o. - specialisté na závodní stravování, provoz kantýn, barů, bufetů a cateringové služby.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici samostatný kuchař do naší nové kuchyně v Blučině, či Kuřimi.

Více informací o společnosti naleznete na www.helan.cz.

Náplň práce:
• příprava a expedice přesně daného počtu jídel dle objednaných porcí - snídaně a obědy
• podílení se na skladbě jídelníčků
• příprava akcí pro naše zákazníky

Požadujeme:
• SOU vzdělání
• odpovídající praxi v závodním stravování výhodou - nikoliv podmínkou
• zodpovědnost a spolehlivost, pracovitost, nápaditost
• nadšení pro jídlo
• flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, vlastní iniciativa a nové nápady

Nabízíme:
• práci na HPP - pouze ranní směna, 8 hod. pracovní doba Po-Pá, víkendy volné
• odpovídající finanční ohodnocení
• nadstandardní složku mzdy závislou na výkonech
• výhodné zaměstnanecké stravování
• možnost dalšího profesního růstu v perspektivní české společnosti
• prostor pro kreativitu a samostatnost

Místo práce: Brno / Blučina / Kuřim

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám e-mail na helan@stravovani.com nebo nás kontaktujte na tel.: 606 722 742.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 25. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Pohostinství
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Telefon
224819391