Samostatný rozpočtář / přípravář ve stavebnictví - nástupní mzda až 50 000 Kč/měsíc

Moravský Plynostav,a.s.

Stabilní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti výstavby plynovodů,

Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Samostatný rozpočtář / přípravář ve výrobě.

Více informací o společnosti naleznete na www.mopl.cz.

Náplň práce:
• zpracovává rozpočtovou část projektové dokumentace
• provádění výpočtů odbytových cen staveb do výběrových řízení
• příprava stavby dle projektové dokumentace
• zajištění IČ pro realizaci staveb
• zajištění vstupů na pozemky a obstarání staveniště
• vyřízení povolení o dočasném užívání komunikace a jiných ploch
• sledování průběhu staveb, zpracovávání podkladů pro změny a cenové dodatky

Požadujeme:
• vzdělání SPŠ stavební nebo strojní, SOU stavební s maturitou
• ŘP sk. B

Výhodou:
• praxe v oboru výstavby inženýrských sítí
• oceníme samostatnost, pečlivost a snahu učit se novým věcem

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou ve společnosti, která má pevné postavení v plynárenství
• uchazečům bez praxe zapracování v kolektivu zkušených pracovníků
• rychlý kariérní postup a tím i vyšší mzdové ohodnocení
• 13. plat
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1 500 Kč/měsíc
• poukázky na nákup zdravotnických potřeb (optika, lékárna)
• dovolená 5 týdnů
• služební telefon
• možnost poskytnutí bezúročné půjčky

Nástupní mzda v rozmezí 39 000 až 50 000 Kč/měsíc.
• každoroční valorizaci mzdy

Místo práce: Zastávecká 371, 665 01 Rosice u Brna - okres Brno-venkov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: buchtova@mopl.cz.

Další informace na telefonním čísle 604 452 816 - Zdeňka Buchtová.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Brno - venkov

Telefon
224819391