sčítání vozidel - 100 Kč/hod

Hledáme brigádníky pro celostátní sčítání dopravy

Přidejte se k ojedinělému projektu celostátního sčítání dopravy. Odměna 100Kč/hod.

Cílem celostátního sčítání dopravy pro rok 2010 je především získání aktuálních informací o zatížení silniční sítě ČR.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
- sčítání projíždějících dopravních prostředků
- zaznamenávání údajů do předepsaných formulářů
- sčítání je prováděno 4 až 8 hod/den
- sčítání probíhá vždy jen několik dní v měsíci od května do října

TERMÍNY SČÍTÁNÍ:
KVĚTEN – 18., 19., 20.
ČERVEN – 6., 13., 18. 20.
ČERVENEC – 18., 20., 21. 22. 28.
SRPEN – 12., 22.
ZÁŘÍ – 7., 8., 9., 10., 17., 21., 22., 23., 24.
ŘÍJEN – 6., 7., 19., 20., 21.

POŽADUJEME:
- věk 18 let
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil je výhodou
- dlouhodobější spolupráce je upřednostněna

NABÍZÍME:
- 100 Kč/hod
- v případě využití vlastního automobilu příplatek a proplacení cestovních nákladů, podmínkou je uzavřené havarijní pojištění
- možnost volby lokality

V květnu obsazujeme především tyto lokality:

Bystřice nad Perštejnem, Jihlava, Moravské budějovice, Náměšť nad Oslavou, Nové Město na Moravě, Pacov, Pelhřimov, Telč, Třebíč, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou.

V případě zájmu se rovnou zaregistrujte na stránkách projektu http://csd.cdv.cz/ - bez registrace nebudete zařazeni do databáze brigádníků pro celostátní sčítání dopravy!!!

Proces registrace je složen ze 3 kroků a zabere vám maximálně 30 min.:
1. registrace kontaktních údajů zájemce a jeho časové možnosti (na e-mail následně obdržíte heslo pro následné on-line školení)
2. pročtete si dokumenty Školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na dálnicích a silnicích a Školení sčítání
3. na závěr vyplníte krátký test ze školení
Vytvořeno: 6. 5. 2010, 13:01

Manpower

Sukova 5
60200 Brno
73369845
Obor
Doprava
Plat
100 Kč/hod
Lokalita
Vysočina
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Kateřina Polášková

Telefon
73369845