Servisní poradce – přejímací technik

Autocentrum BARTH a.s. – největší autorizovaný prodejce vozů Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT a Peugeot ve východních Čechách.

Náplň práce:
Pracovník bude odpovědný především za příjem a výdej vozidel na servis a za vedení příslušné administrativy.

Požadujeme:
- vzdělání technického zaměření /automechanik výhodou/
- praxe v oblasti servisu osobních vozů min. 2 roky !!
- organizační a komunikační schopnosti
- dobrá znalost práce na PC, Helios výhodou
- příjemné vystupování
- aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
- flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- nadprůměrné ohodnocení v závislosti na odvedené práci, zaměstnanecké výhody
- kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
- přístup k novým technologiím a technickému vybavení
- práce v mladém a dynamickém kolektivu

Místo práce: Pardubický kraj/Pardubice, Hradecký kraj/Hradec Králové

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 18. 4. 2013, 15:52

Obor
Auto-Moto
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj